6 ја следат оваа компанија


IKEA ANTILOP Хранилка за дете

1780 ден.

Купени:

1
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Ширина: 56 cm
 • Длабочина: 62 cm
 • Висина: 90 cm
 • Ширина на седиштето: 25 cm
 • Длабочина на седиштето: 22 cm
 • Висина на седиштето: 54 cm
 • Максимална носивост: 15 kg
 • Наменет за деца до 3 годишна возраст
 • Производот содржи: Сигурносен појас
 • Материјал: Челик; Полипропиленска пластика; Полиетиленска пластика
 • Број на пакети: 3
 • 1 пакет: Ширина: 42 cm; Висина: 6 cm; Должина: 44 cm
 • 2 пакет: Ширина: 38 cm; Висина: 35 cm; Должина: 40 cm
 • 3 пакет: Ширина: 13 cm; Висина: 3 cm; Должина: 81 cm
 • Бруто тежина: 3.61 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.