14 ја следат оваа компанија


IKEA INGARED Столна ламба во боја по избор

990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијаметар: 13 cm
 • Должина на кабел: 1.5 m
 • Висина: 30 cm
 • Максимална тежина: 0.30 kg
 • Maтеријал: Метал, Полипропиленска пластика, 100% Полиестер и Челик
 • Упатства за одржување: Исчистете ја ламбата со четка за прашина
 • Сијалиците за оваа ламба се продаваат одделно
 • IKEA препорачува округла бела сијалица E14

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.