14 ја следат оваа компанија


IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки бела боја

6780 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 140 cm
 • Длабочина: 40 cm
 • Висина: 72 cm
 • Длабочина на фиока: 35 cm
 • Материјал: Иверка
 • Димензии на 1 пакување: должина 145 cm ширина 42 cm висина 8 cm
 • Димензии на 2 пакување: должина 74 cm ширина 40 cm висина 11 cm
 • Бруто тежина: 15,60 kg
 • Боја: Бела
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.