15 ја следат оваа компанија


IKEA LEDARE Сијалица GX53

780 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Поток на светлина: 600 Лумена
 • Димензии на пакувањето: Должина: 14 cm; Ширина: 11 cm; Висина: 5 cm
 • 25000 часа живот
 • Сијалицата може да биде изложена на температура од -20°C до +40°C
 • Топла бела светлина од 2700K

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.