14 ја следат оваа компанија


IKEA LERSTA Ламба стоечка

1580 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Висина на ламба: 131 cm
 • Дијаметар на основа: 25.5 cm
 • Абажур дијаметар: 15.5 cm
 • Должина на кабел: 200 cm
 • Материјал: Безцветен лак, алуминиум
 • Бруто тежина: 2.40 kg
 • Димензии на пакување: Должина 59 cm, Ширина 26 cm, Висина 14 cm
 • Упатства за одржување: Светилката се чисти со четка за прашина
 • Светилки за оваа ламба се продаваат одделно
 • IKEA препорачува LED сијалица E27, 400 лумени

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.