14 ја следат оваа компанија


IKEA STRALA Лустер во форма на ѕвезда во боја по избор: црвена или бела

1280 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на ѕвездата: Дијаметар: 48 cm
 • Боја: црвена и бела
 • Должина на кабелот: 4 м
 • Максимум: 7 W
 • Материјал: Тенок картон и Ацетална пластика
 • Наменето за внатрешна употреба
 • Сијалицата не е вклучена во пакувањето
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средтсво за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.