17 ја следат оваа компанија


IKEA MALM Фиокар со 2 фиоки бела боја

2980 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Висина: 55 cm
 • Ширина: 40 cm
 • Длабочина: 48 cm
 • Димензии на пакувањето:
 • Должина: 55 cm
 • Ширина: 47 cm
 • Висина: 13 cm
 • Тежина: 18.00 kg
 • Боја: Бела
 • Материјал: Иверка
 • НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.