11 ја следат оваа компанија


IKEA MILLBERGET Стол канцелариски

6980 ден.

Катeгории:

Shopping Mall, Мебел, Столици

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина на седиште: 52 cm
 • Длабочина на седиште: 45 cm
 • Длабочина: 65 cm
 • Максимална висина: 123 cm
 • Максимална висина на седиште: 58 cm
 • Минимална висина на седиште: 45 cm
 • Димензии на пакувањето: Должина 75 cm, Ширина 55 cm,Висина 23 cm
 • Тежина на пакувањето: 14.12 kg
 • Издржливост: 110 kg
 • Боја: Црна
 • Материјал: 75 % полиестер,25 % памук,пластика од полипропилен,челик
 • Упатства за одржување: Да не се пере. Се чисти со средство за тапацир.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.