IKEA MINNEN Детски кревет на издолжување

7480 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Минимална должина: 135 cm
 • Максимална должина: 206 cm
 • Ширина: 85 cm
 • Должина на душекот: 200 cm
 • Ширина на душекот: 80 cm
 • Душеците не се вклучени
 • Латофлексот не е вклучен
 • Mаксимална тежина: 100 kg
 • Број на пакети:
 • 1 пакет: ширина 20 cm,висина 5 cm,должина 80 cm
 • 2 пакет: ширина 99 cm,висина 9 cm,должина 117 cm
 • Бруто тежина: 26.05 kg
 • Материјал: Челик
 • Наменето: за деца на возраст од 3 до 7 години
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата Интра на 070 505 099 или да оставите податоци за достава. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Види ги сите промоции и производи од Интра овде. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.