15 ја следат оваа компанија


IKEA NAVLINGE Ламба работна

1880 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Поток на светлина: 220 Лумена
 • Висина: 52
 • Дијаметар на основата: 12 cm
 • Дијаметар на абажур: 5 cm
 • Должина на кабел: 2.0 m
 • Моќност 1.9 W
 • Пакувањето вклучува сијалица 3000 K со живот од 25000h

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.