17 ја следат оваа компанија


IKEA MALMA Огледало во боја по избор

380 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 25.5 cm
 • Висина: 25.5 cm
 • Дебелина: 1 cm
 • Oсновен материјал: Лесонит,акрилна боја
 • Огледало: Стакло
 • Боја: Бела и Црна
 • Димензии на пакувањето:
 • Должина: 26 cm
 • Ширина: 26 cm
 • Висина: 1 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.61 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.