14 ја следат оваа компанија


IKEA RONNSKAR Аголна сталажа метална

3980 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 37 cm
 • Длабочина: 37 cm
 • Висина: 176 cm
 • Боја: Црна
 • Материјал: Челик, антикорозивен слој на фосфат, калено стакло, полиестер во прав
 • Димензии на пакувањето: Должина 177 cm, Ширина 36 cm, Висина 6 cm
 • Тежина на пакувањето: 9.30 kg

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.