14 ја следат оваа компанија


IKEA SLAKT Кревет

7980 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Должина: 207 cm
 • Ширина: 98 cm
 • Број на пакети: 2
 • 1 пакет: ширина 81 cm,висина 6 cm,должина 206 cm
 • 2 пакет: ширина 20 cm,висина 5 cm,должина 90 cm
 • Бруто тежина: 30.24 kg
 • Латофлекс и душек не се вклучени
 • Материјал: Иверица
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.