17 ја следат оваа компанија


IKEA SNAPP Корпа за одпадоци со капак во боја по избор

1080 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Висина: 29 cm
 • Дијаметар: 26 cm
 • Обем: 5 литри
 • Димензии на пакувањето: Должина 25 cm; Дијаметар: 26 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.77 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.