IKEA KALLAX Сталажа

2980 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Ширина: 77cm 
 • Длабочина: 39cm
 • Висина: 77cm
 • Максимална носивост на полиците: 13kg
 • Максимална носивост на ѕидниот елемент: 20kg
 • Материјал: ABS пластика и акрилна боја

Димензии на пакувањето:

 • Ширина: 41cm 
 • Висина: 19cm 
 • Должина: 81cm
 • Тежина на пакувањето: 19kg
 • Број на пакети: 1
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средствоо за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.