17 ја следат оваа компанија


IKEA STRALA LED Свеќник на батерии

1080 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Висина: 15 cm
 • Ширина: 4 cm
 • Длабочина: 23 cm
 • Наменето за внатрешна употреба
 • Време траење на LED сијалиците: 20.000 часа
 • Боја на светло: Топло бела (2700K)
 • Потребни батерии: x2 AAA (не се вклучени во пакувањето)
 • Вграден тајмер: свеќите се уклучуваат секој ден во исто време и се исклучуваат по 6 саати
 • Материјал: ABS пластика
 • Димензии на пакувањето: Ширина: 8 cm; Висина: 4 cm; Должина: 25 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.22 kg
 • Број на пакети: 1

 

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.