12 ја следат оваа компанија


IKEA STRALA Столна ламба во форма на ѕвезда во боја по избор: црвена или бела

1280 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на ѕвездата: Дијаметар: 48 cm
 • Бои: црвена и бела 
 • Димензии на основата: Висина: 48 cm; Дијаметар: 12 cm;
 • Должина на кабелот: 2.4 м
 • Максимум: 7 W
 • Наменето за внатрешна употреба
 • Сијалицата не е вклучена во пакувањето
 • Материјал: Тенок картон, Челик и ABS пластика

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.