IKEA SVARTA Детски кревет на спрат

14980 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Кревети на спрат со метална рамка, идеални за помали простории. Едноставниот дизајн нуди широки можности за одлично надополнување на ентериерот на детската соба.

 • Димензии на производот:
 • Должина: 209 cm
 • Ширина: 97 cm
 • Висина: 159 cm
 • Должина на душекот: 200 cm
 • Ширина на душекот: 90 cm
 • Душеците не се вклучени
 • Mаксимална тежина: 100 kg
 • Број на пакети: 3
 • 1 пакет: ширина 100 cm,висина 11 cm,должина 163 cm
 • 2 пакет: ширина 44 cm,висина 5 cm,должина 207 cm
 • 3 пакет: ширина 99 cm,висина 6 cm,должина 208 cm
 • Бруто тежина: 70.05 kg
 • Материјал: Челик
 • Горниот спрат не се препорачува за деца помали од 6 години
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата Интра на 070 505 099 или да оставите податоци за достава. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Види ги сите промоции и производи од Интра овде. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.