17 ја следат оваа компанија


IKEA TROFAST Сталажа за складирање 99 х 94 cm со големина и боја по избор

400 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сталажа за складирање:
 • Ширина: 99 cm
 • Длабочина: 44 cm
 • Висина: 94 cm
 • Димензии на пакувањето: Должина: 120 cm; Ширина: 48 cm; Висина: 10 cm
 • Тежина на пакувањето: 30.54 kg
 • Материјал: Иверица
 • Кутија за складирање (42 x 10 cm)
 • Ширина: 42 cm
 • Длабочина: 30 cm
 • Висина: 10 cm
 • Димензии на пакувањето: Должина: 42 cm; Ширина: 30 cm; Висина: 11 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.35 kg
 • Материјал: Полипропиленска пластика
 • Кутија за складирање (42 x 23 cm)
 • Ширина: 42 cm
 • Длабочина: 30 cm
 • Висина: 23 cm
 • Димензии на пакувањето: Должина: 42 cm; Ширина: 30 cm; Висина: 23 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.54 kg
 • Материјал: Полипропиленска пластика

Употребете ја Вашата креативност и сами креирајте си ја TROFAST сталажата за складирање со кутии во бои и големини по избор.

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.