IKEA LACK TV Комода

4780 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Димензии на производот:

 • Ширина: 149 cm
 • Длабочина: 55 cm
 • Висина: 35 cm
 • Максимална носивост: 30 kg
 • Материјал: Иверица; Лесонит; ABS пластика; Акрилна боја
 • Димензии на пакувањето: Ширина: 72 cm; Висина: 11 cm; Должина: 151 cm
 • Тежина на пакувањето: 23.10 kg
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.