2 ја следат оваа компанија


Икона Богородица/крст детелинка изработено на рачно работено дрво во два дела

1800 ден.

Преостанато време

Опис

  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Рачно работено дрво во два дела
  • Икона: бела Богородица
  • Крст: детелинка
  • Димензии: 2 x 17 x 20 cm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.