0 ја следат оваа компанија


Икона Св.Богородица со Исус Христос

6700 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Димензии (со рамки):

 • 30x40 cm 
 • 42x53 cm 

Рачна изработка

Материјал: Посребрен бакар

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Испораката под таа сума изнесува 150 ден. за сите нарачки 
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 501 573 
 • Види ја продавницата на "Ателиер Дудан Охрид" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ателиер Дудан Охрид"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Рачни изработки на икони, златни маски и орнаменти со мотиви од културно наследство на Македонија, од пред наша ера, среден век и поново време.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.