5 ја следат оваа компанија


illy Caffe капсули x 21 по избор

749 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6
  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Единствена мешавина родена од унијата на девет различни кафиња Арабика, избрана директно од најдобрите жетви во светот според Или. Симфонија која дава уникатен вкус: совршена рамнотежа помеѓу кисел и горчлив, ароматичен профил од голема амплитуда, пријатно продолжена завршница по дегустацијата.
Иновативниот систем капсули iperEspresso го прави кафеното еспресо со леснотија. За разлика од конвенционалните едностепени системи, системот iperEspresso капсули користи патентиран двофазен процес за создавање интензивно ароматично, полно тело еспресо со богата, долготрајна крема.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.