10 ја следат оваа компанија


- 19%

Illy X7.1 еспресо кафемат за капсули

12300 ден.

9999 ден.

  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Убаво дизајнираната Френсис Френсис X7.1 Еспресо машина користи револуционерен капсулен систем iperEspresso за создавање полно тело еспресо со леснотија. Карактеристики се напредна технологија, вклучително и челичен внатрешен термоблок, како и стапче за пареа „Панарело“ што го исфрла млекото за крем капучино и лате. Достапно во црвена или црна боја, X7.1 дава впечатлива изјава во која било кујна.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.