10 ја следат оваа компанија


- 13%

Illy Y3.2 Espresso кафемат на капсули

7995 ден.

6995 ден.

  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Со новиот Y3.2 можете да подготвите совршена чаша еспресо и кафе, на допир на копче. Елегантно и функционално, неговата компактна форма го прави погоден за кујни и канцеларии големи и мали. Се одликува со пумпа под висок притисок од 19 решетки. Минимална и елегантна; архитектот Пјеро Лисони дизајнирал софистицирана машина која нуди интуитивно и лесно користење. Достапно во бела, црна и црвена боја.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.