12 ја следат оваа компанија


ImmunAID (180 капсули)

2060 ден.

Шифра:

CV0125

Опис

Засилувач на имунитетот со мачкина канџа ImmunAid е ефективен комплекс, во кој ја искомбиниравме силата на мачкината канџа која се користи со векови заедно со минералот цинк. Мачкината канџа придонесува во имуниот систем и со тоа го подготвува нашето тело за отпорност кон патогените микроорганизми. Ефектот на мачкината канџа е зајакнат со органски врзаниот цинк, кој исто така ја поддржува нормалната функција на имуниот систем. Двете активни состојки имаат и антиоксидантен ефект, па можат да обезбедат заштита не само од надворешни напади, туку и од оние кои доаѓаат од внатрешноста на телото. Дозирање: 1 капсула 3 пати дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 400 мг Мачја канџа, 3 мг Цинк глуконат Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.