0 ја следат оваа компанија


Imperdibile Bergamotto Tonic

63 ден.

Шифра:

284513

Опис

Rubin Vinjak + брза достава (24 часа) во Скопје

200ml

Создаден од единствениот бергамот сок, кој се смета за зелено злато на Калабрија. Овaa комбинација од нежни цитрусни и горчливи ноти е идеаленa за да го збогати вкусот на секој коктел.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи за нарачки над 1000 денари
 • Достава за надвор од Скопје изнесува 199 ден.
 • Минимална сума за нарачка изнесува 1000 ден и под таа сума компанијата не врши достава на производите
 • Време потребно за достава во Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава надвор од Скопје: 48 часа по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 389 02 3137 500
 • Види ја продавницата на "Gemak Trade" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.