72% попуст на обука за управување со човечки ресурси + сертификат за завршена обука во Инбокс Тренинг Центар во вредност од 6500 ден. по цена од 1800 ден.

Вредност

6500 ден.

Попуст

72%

Заштеда

4700 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 7 | Остануваат: 13

 • ул. Волгоградска бр.8-4-4

  Одведи ме таму

  078 311 185

  kontakt@inboks.com.mk

Добивате

Обука за управување со човечки ресурси

 • Времетраење: 7 часа активна работа
 • Сертификат за завршен курс
 • Материјали за понатамошна работа
 • Препораки

* Термини: од 17.30-20.30 часот во просторите на Тренинг центарот (за време на викендите или во работна недела)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.01.2019 до 11.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да испратите е-маил во ИНБОКС Тренинг Центарот за резервација на место во групата
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail
 • Обуката ќе се спроведува во ИНБОКС Тренинг Центар на ул. Волгоградска бр.8 4/4, Скопје. Можност за избор на термини по направена резервација на местото

Опис

Доколку сте сопственик на компанија, работите во секотор за менаџирање со човекови ресурси, сте студент или активен барател на работа ова е одлична можност за вас да стекнете адекватни вештини за тоа како треба да управувате со човечки ресурси.

Дознајте повеќе за тоа како се прави селекција на вработените, како се зајакнуваат нивните капацитети и како да ја зголемите продуктивноста. Водење на вработениот од процесот на негово вработување во компанијата, преку
поддршка и супервизија до негово унапредување.

Обуката содржи три модула:

 • Проценка и регрутација на кадри
 • Организација и водење на група
 • Поддршка и супервизија

Во рамките на обуката се работи на практични примери за користење техники стекнати од обуката.

Зајакнати вештини за вршење на позиција менаџер на човечки ресурси ИНБОКС Тренинг центар им овозможува на своите клиенти различен тип на обуки, семинари и курсеви. Нашиот тим е составен од сертифицирани лидери од Шведскиот Универзитет Јончепинг и обучувачи кои има експертиза од различни области за менаџирање со стратешки комуникации. Практични примери за користење напредни методи и техники за управување со
човечки ресурси.

Обуката за управување со човечки ресурси, се состои од 7 часа активна работа, кои се одвиваат за време на викендите или во работна недела од 17.30-20.30 часот во просторите на Тренинг центарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.