50% попуст на обука деловен асистент + сертификат од Инбокс Тренинг Центар во вредност од 3000 ден. по цена од 1500 ден.

Цена

1500 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

 • ул. Волгоградска бр.8-4-4

  Одведи ме таму

  078 311 185

  kontakt@inboks.com.mk

Добивате

Обука за деловен асистент:

 • Можност за избор на термини
 • Време: работни денови од 17:30-20:30 ч, викенд: 10:00-18:00 ч.
 • Времетраење: 8 часа со 7 часа активна работа
 • Сертификат за завршен курс
 • Материјали за понатамошна работа

*Дополнителни 20% попуст на едномесечниот курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да испратите е-маил во ИНБОКС Тренинг Центарот за резервација на место во групата
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail
 • Обуката ќе се одржува во ИНБОКС Тренинг Центар на ул. Волгоградска бр.8 4/4, Скопје. Можност за избор на термини по направена резервација на местото

Опис

Модули:
Деловна етика, работно место

 • Почитување и примена на начелата за деловна и службена тајна
 • Комуникација со клиенти и вработени
 • Подготовка за состаноци, промоција, презентација и службени патувања
 • Планирање и изговување на распоред на работни активности
 • Деловна етика
 • Организација на работен простор
 • Изработување на договори (елементи на договори)
 • Решение за годишен одмор; Користење на годишен одмор (услови)

Правни и општи работи:

 • Дописи, известувања, одлуки (форма и елементи)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.