50% попуст на обука за односи со јавност и мултимедија + сертификат од Инбокс Тренинг Центар во вредност од 3000 ден. по цена од 1500 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2 | Остануваат: 8

 • ул. Волгоградска бр.8-4-4

  Одведи ме таму

  078 311 185

  kontakt@inboks.com.mk

Добивате

Обука за ефективна комуникација

 • Термин по избор: 01.03 до 31.03.2019
 • Време: работни денови од 17:30-20:30 ч, викенд: 10:00-18:00 ч.
 • Времетраење: 8 часа со 7 часа активна работа
 • Сертификат за завршен курс
 • Материјали за понатамошна работа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Почеток на обуката: 01.03.2019
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да испратите е-маил во ИНБОКС Тренинг Центарот за резервација на место во групата
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail
 • Обуката ќе се одржува во ИНБОКС Тренинг Центар на ул. Волгоградска бр.8 4/4, Скопје. Можност за избор на термини по направена резервација на местото

Опис

Комуникациските вештини се основа за односите со јавност, но процесот и начинот на кој се планираат и креираат стратегии преку користење на мултимедија и најновни модни трендови не се базира само на вашите комуникациски вештини. Зајакнете ги вашите капацитети и дознајте ги клучните алатки за успешен ПР, како да креирате ПР стратегија и искористете ја за креирање на вашата успешна бизнис приказна.

Добивате:

 • Еднодневна обука од 8 часа со вкупно 7 часа ефективна работа преку практични примери
 • Сертификат за завршена обука 
 • Материјали за понатамошна работа

Модули:

 • Креирање на ПР стратегија: Анализа и истражување на пазарот, идентификација на цели, проценка на вредности.
 • Промотивни алатки: Креирање и пренесување на информации, стратегии за промоција на компанијата.
 • Користење на мултимедија: истражување и планирање во медиумските врски, методи за комуникациски врски.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.