Целосно персонализирана исхрана за фит тело! 88% попуст на индивидуален план за исхрана или вежбање од персонален тренер Дејан Тодороски во вредност од 2500 ден. по цена од 299 ден.

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

88%

Заштеда

2201 ден.

Купени: 10

Добивате

Опции на понудата:

План за исхрана 2,500 ден. 299 ден.
План за вежбање 2,500 ден. 299 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.07.2019 до 30.09.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • По купувањето на купонот испратете ги вашите КУПОН и ПИН код на dejan.todoroski@gmail.com заедно со информација за вашата посакувана цел (слабеење, накачување килажа, градење мускулна маса и сл.)

Опис

Едноставен план за постигнување на вашите резултати! Без разлика дали сакате да ослабете или пак да покачите мускулна маса најважно е тоа да го направите на здрав начин. Инструкторот Дејан Тодороски со своето 20 годишно искуство во едукација, ќе ви помогне да ја постигнете вашата цел.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.