50% попуст на попуст на индивидуална или групна сеанса во Центар за изворни вештини и ментална хигиена – Јамамори

img

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Преостанато време

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бахар Моис 15а, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 222 518

  acuckova@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Индивидуална сеанса 1,500 ден. 750 ден.
Групна сеанса 1,000 ден. 500 ден.

*Сеансите се остваруваат со Доц. Ана Чучкова – Доктор по психологија и Специјалист во областа на Развојна психологија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.08.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон

За компанијата

Во склоп на центарот за изворни вештини и ментална хигиена - Јамамори, работи и кабинетот за психолошко советување и доедукација.

Кабинетот започна со работа, почитувајќи ги сите протоколи за ваша и наша безбедност.

 • Индивидуалните сеанси може да ги остварите со физичко присуство или on-line. (Резервација и дефинирање на средбата) . Од Понеделник до Сабота
 • Работа во група за подршка - поради актуелната ситуација бројот на учесници во група е ограничен на 5 (пет). (Групите за подршка започнуваат со работа веднаш штом се пополнат местата. Секоја група има одреден термин и е со времетраење од 4 часа два пати во месецот.)
 • Тематски групи ( групи кои се состануваат еднаш во месецот и се со предходно дефинирана тема)

*Сеансите се остваруваат со Доц.Ана Чучкова – Доктор по психологија Специјалист во областа на Развојна психологија

- Моја работа и инспирација е на безбеден начин да ве водам низ справувањето за нејасните, нелагодните и истоштувачки мисли, емоции и животни прашања.
Повеќе од 15 години ја изучувам науката за душата - психологијата, во една или друга форма. Трагам по човечкото во себе си и во другите. Си ја сакам работата и овде сум да помогнам кога тоа ви е потребно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.