Научете да свирите гитара! До 54% попуст на месечна членарина за индивидуални часови по гитара за термини по избор во Центар за уметности и едукација Matrix

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

Купени: 1

 • Вардарска 10, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  077957813

Добивате

Опции на понудата:

Месечна члeнaрина за индивидуални часови по гитара (еднаш неделно) 1,500 ден. 690 ден.
Месечна члeнарина за индивидуални часови по гитара (два пати неделно) 3,000 ден. 1,490 ден.

 • Часовите по гитара ги држи проф. Давид Нешкоски
 • Времетраење на еден час: 45-50 минути
 • Термини по договор: од четврток до недела од 10 до 22
 • Опрема: Центарот е опремен со инструменти, не е потребно носење на сопствена опрема

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 077 957 813

Опис

Бидете дел од најдоброто училиште за музички инструменти во Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.