До 54% попуст на месечна членарина за индивидуални часови по пеење за термини по избор во Центар за уметности и едукација Matrix

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

Купени: 3

 • Вардарска 10, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  077957813

Добивате

Опции на понудата:

Месечна чланарина за индивидуални часови по пеење (еднаш неделно) 1,500 ден. 690 ден.
Месечна чланарина за индивидуални часови по пеење (два пати неделно) 3,000 ден. 1,490 ден.

 • Часовите по пеење ги држи проф. Денис Димоски
 • Времетраење на еден час: 45-50 минути
 • Термини по договор: д понеделник до петок од 10 до 22

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2018 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 077 957 813 – Давид

Опис

Бидете дел од најдоброто училиште за музички инструменти во Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.