63% попуст на 12 индивидуални часови (90 мин.) по англиски, српски, босански, хрватски јазик или обратно за деца и возрасни во вредност од 5400 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

5400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

3410 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

12 индивидуални часови по англиски/српски/босански/хрватски или обратно за деца и возрасни

 • Времетраење на еден час: 90 минути
 • Динамика: 3 пати неделно
 • Почеток на часовите: 10.09.2019

*Часовите се во мала група до 3 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2019 до 15.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за користење на часовите

Опис

Професионални инструкции и обука за наменска употреба на англиски јазик. Странско искуство за стручна подготовка за англиски јазик, обука и приватни часови за сите школски возрасти но и за повозрасни, како и македонски јазик за странци. Дипломиран професор по англиски јазик и литература Нермина Кочан.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.