50% попуст на месечна членарина за индивидуални часови по пеење или еден индивидуален час по пеење од My Music

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Индивидуален час по пеење 500 ден. 290 ден.
Месечна членарина по пеење (8 часови) 3,000 ден. 1,490 ден.

*Од опцијата - Индивидуален час по пеење може да се купат максимум 4 часа односно 4 купони за едно лице

*Од Опцијата - Месечната претплата за часови по пеење може да се купи само еден купон за едно лице.

*Часовите се индивидуални со времетраење од 45 минути.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред купување на купонот задолжително јавете се во училиштето за да резервирате место

Опис

Со почетокот на новата учебна година започнете го вашето музичко образование и научете да свирите на вашиот омилен инструмент. Пијано, гитара, виолина, теорија на музика и солфеж се дел од наставните предмети во приватното музичко училиште My Music. Часовите се индивидуални со времетраење од 45 минути, се оддржуваат двапати неделно, распоредот е по договор.

По завршувањето на една година од музичкиот курс се добива сертификат за стекнато соодветно музичко образование, а за време на курсот сите ученици имаат можност да учествуваат на натпревари, како и на концерти на крајот од секое полугодие.

Наставниот кадар е составен од дипломирани музичари со работно искуство како педагози и како инструменталисти. Наставник за часовите по пеење е Стела Антовска.

Искористете го вашиот талент и станете дел од музичкото семејство.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.