70% попуст на 9 индивидуални часови (45 мин) по англиски, српски, македонски јазик за странци, босански и хрватски од проф. Нермина Кочан во вредност од 5400 ден. по цена од 1599 ден.

Цена

1599 ден.

Вредност

5400 ден.

Попуст

70%

Заштеда

3801 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

9 индивидуални часови по англиски/српски/босански/хрватски/македонски јазик и или обратно

 • Времетраење на еден час: 45 минути
 • Почеток на часовите: по договор

*Часевите се наменети за возрасни и деца над 11 години

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за користење на часовите
 • За странци се одржуваат индивидуални часеви по македонски јазик 
 • Часевите се наменети за возрасни и деца над 11 години

Опис

Професионални инструкции и обука за наменска употреба на англиски јазик. Странско искуство за стручна подготовка за англиски јазик, обука и приватни часови за сите школски возрасти но и за повозрасни, како и македонски јазик за странци. Дипломиран професор по англиски јазик и литература Нермина Кочан.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.