SENCOR Индукциско решо SCP 3201 GY + 2 години гаранција

3700 ден.

3190 ден.

Шифра:

300000001466
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Индукциско решо
 • Експрес брзо греење за неколку секунди
 • Мазна површина отпорна на гребење
 • Лесна за чистење
 • 60 % заштеда на време
 • Заштеда на енергија
 • Автоматско препознавање на сад
 • Исклучително употреба на садови погодни за индукција
 • Плоча ладна на допир-топлината се создава во самиот сад
 • Зона за готвење 167 mm, проширен дијаметар од 12-19 цм
 • Моќ на индикација на LED дисплеј
 • 10 нивоа на температура во просек од 200-1800 W
 • Електронски контролен панел  на допир
 • 180 минутен тајмер со автоматско исклучување и сигнал
 • Автоматско исклучување по 15 секунди од тргање на сад
 • Вентилатор контролиран од микропроцесор
 • Не лизгачки стапала
 • Напојување: 230 V, 50 Hz
 • Влезна моќност: 1800 W
 • Димензии (приближно): ширина 260 mm x висина 74 mm x должина 355 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.