Испитајте го вашето репродуктивно здравје! 30% попуст на испитување на женски полов хормон AMH (фоликуло-стимулирачки хормон) од Индус Медика во вредност од 4000 ден. по цена од 2800 ден.

Цена

2800 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1200 ден.

Купени: 1

Добивате

Испитување на женски полов хормон AMH (фоликуло-стимулирачки хормон) 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.08.2019 до 30.08.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Биохемиската лабораторија во рамките на дијагностичка лабораторија Индус Медика Ви овозможува одредување на Anti - Mullerian хормон, кој е потенцијален тест за одредување на оваријалната резерва кај жените и се одредува во било кое време од менструалниот циклус. Нивото на Anti - Mullerian хормон-от вo крвта е директен индикатор за проценка на плодноста кај жените и за следење на реакцијата на пациентките подложени на терапија за фертилизација.

Индус Медика е прва од ваков вид патолошка лабораторија во Источна Европа со посебен акцент

  •  Детекција на рак
  •  Неплодност
  •  Тестирање на алергија
  •  Цитогенетика

Објектот е воспоставен на столбовите на благосостојбата на човекот, здравјето и благосостојбата на животот и тоа е духот со кој работиме кон лекување на секој пациент кој доаѓа кај нас.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.