0 ја следат оваа компанија


- 10%

Индустриски фен 2000W 50-600 степени KX2001-QS

2499 ден.

2249 ден.

Преостанато време

Опис

  • Влезна моќност 2000 W
  • Работна температура  50-450°C  90-600 °C
  • Проток на воздух 300/500 l/min
  • Тежина 0.85 Kg

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.