Ново, збогатено и превкусно мени! 43% попуст на фамилијарна пица по избор (капричиоза или пеперони) во Infinity Sports & Lounge Bar во вредност од 330 ден. по цена од 189 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ново, збогатено и превкусно мени! 43% попуст на фамилијарна пица по избор (капричиоза или пеперони) во Infinity Sports & Lounge Bar во вредност од 330 ден. по цена од 189 ден.

Цена

189 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

330 ден.

Попуст

43%

Заштеда

141 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 79

 • Ул. Мариовска бр.1, Скопје - Кисела Вода

 • 070 312 055

 • Работно Време:

  Пон - Чет: 09:00 - 00:00 ч. Пет - Саб: 09:00 - 01:00 ч.

Добивате

Фамилијарна пица по избор:

 • Пеперони (кулен, кашкавал, доматен сос)
 • Капричиоза (шунка, кашкавал, печурки, доматен сос)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.11.2017 до 15.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи за родендени и прослави
 • Едно лице може да купи максимум 2 купони

Опис

Infinity Cocktail Lounge & Sports Bar располага со голем капацитет, нуди богато мени со превкусна храна, пијалаци и коктели за сечиј вкус.
Направете го вистинскиот избор, а останатото препуштете ни го на нас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ