Неодолива комбинација на вкусови! До 48% попуст на јадење по избор: капричиоза, бургер, пилешки прсти, цезар салата, клуб сендвич или палачинка во Infinity Lounge Bar

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.

Купени: 118

 • Ул. Мариовска бр.1, Скопје - Кисела Вода

  Одведи ме таму

  075 218 334

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза 190 ден. 119 ден.
Infinity crispy бургер (500гр) + помфрит 200 ден. 119 ден.
Пилешки прсти + помфрит 190 ден. 99 ден.
Цезар салата 180 ден. 109 ден.
Клуб сендвич со шунка + помфрит (300гр) 120 ден. 79 ден.
Палачинка со крем 100 ден. 59 ден.

*Состав на јадењата може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Состав на јадењата:
 • Капричиоза - шунка, кашкавал, печурки, доматен сос
 • Infinity crispy бургер (500гр) - поховано пилешко, марула, домати, кромид, кари сос, помфрит
 • Цезар салата - марула, шери домати, рокула, кубети, пармеза, пилешко месо
 • Клуб сендвич со шунка (300гр) - тост лепче, павлака, кашкавал, краставица, домат, шунка, помфрит
Infinity Cocktail Lounge & Sports Bar располага со голем капацитет, нуди богато мени со превкусна храна, пијалаци и коктели за сечиј вкус.
Направете го вистинскиот избор, а останатото препуштете ни го на нас.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.