20% попуст на инфра монтажна греалка 4003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 2635 ден. по цена од 2105 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на инфра монтажна греалка 4003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 2635 ден. по цена од 2105 ден.

Цена

2,105 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,635 ден..

Попуст

20%

Заштеда

530 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Инфра монтажна греалка 4003 + вклучен држач за ѕид

 • бесплатна достава
 • 12 месеци гаранција

Услови

 • Бесплатна достава!
 • Производот можете да го добиете само со достава
 • По купувањето испратете email на office@rggroup.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • 1 греач
 • Инфраред греачи
 • Термостат
 • 2200w
 • 12 месеци гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.