- 41%

41% попуст на инфраред масажер за лице и тело од Super Ortho

2120 ден.

1250 ден.

Преостанато време

Остануваат:

2
Катeгории:

 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Еден масажа на крајот на работниот ден е во состојба да изврши чуда со нас, да не натера да се опуштиме,  да заборавиме на обврските и да се препородиме  целосно. За среќа, тоа задоволство може да не чини малку пари. Со Инфаред масажерот имате можост да добиете прекрасна секојдневна масажна терапија. Вашата кожа ќе ви биде благодарна а вие ќе го почувствувате тоа.
Инфрацрвената светлосна терапија е уникатна метода на лечење на заболувања, ослободување од болка и секојдневно опуштање. Зраците пенетрираат 2-3цм длабоко во нашето тело, го смируваат нервниот систем и ги стимулираат жлездите кои се одговорни за ослободување на ендорфин во телото за ублажување болката.
Со него во удобна, компактна кутија следуваат пет ефикасни масажни глави:
Масажа на акупунктурните точки:  за ослободување од болки во одредена област
Масажа на мускулите: за било кој дел од телото
Масажа на скалпот: во пределот на главата и вратот
Масажа на лицето: за масажа и чистење на лицето
Масажен ролер: за ослободување од мускулна тензија во пределот на вратот, рамениците и останатите чувствителни делови на телото.
Идеален за домашна употреба

Напон: 3.0 V
Moќност: 3w
Батерии: АА
Тежина: 330 г

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.