8 ја следат оваа компанија


Infunbebe Музички пожарникарски камион

419 ден.

Шифра:

270013
 • Бул. Киро Глигоров бр.13, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

  uprava@apollomk.mk

Опис

Карактеристики:

 • Интерактивен музички камион, притисни и вози.
 • Овозможува, распознавање бои, фина моторика, координација раце-очи. 
 • Возраст 6+ месеци
 • Светлосни и звучни ефекти

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Apollo Toys". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
 • Види ги сите промоции и производи од "Apollo Toys" овде
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Испорака

 • Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
 • Види ја продавницата на "Аpollo Toys" овде

За компанијата

Претпријатието Аполло Мк ДООЕЛ е меѓународно претпријатие кое започна со работа во Македонија 2008 година нашата дејност е големопродажба на детски играчки и опрема. Нашата цел е да понудиме на нашите ценети купувачи се за детето од раѓање до 8 год. старост.

Со исклучително голем продажен асортиман на играчки за деца на различна возраст и најдобра детска опрема сакаме да ги задоволиме потребите на децата и родителите. На своите ценети купувачи сакаме да им овозможиме патот до нашите производи да биде што е можно пократок, затоа нашето присуство на Македонскиот пазар ќе го зголемуваме во сите градови во Македонија. Значи, таму каде што се нашите купувачи таму сме и ние. Сите наши производи се во најдобрите продавници во Македонија и во сите големи продажни ланци.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.