20% попуст на микропистон компресорски инхалатор + една година гаранција по избор од KM Medical во вредност од 1990 ден. по цена од 1599 ден.

Цена

1599 ден.

Вредност

1990 ден.

Попуст

20%

Заштеда

391 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на KM Medical

Опис

 • гаранција: 12 месеци
 • комплетот содржи: 
 • инхалатор (уред) х1
 • маска за деца х 1
 • маска за возрасни х 1
 • дел за нос х 1
 • дел за уста х1
 • резервоар за лек х1
 • црево за поврзување х1
 • адаптер за струја х1
 • мотор: DC12V AC/DC Adaptor
 • тежина: 375 гр.
 • јачина: 2,5 бари
 • макс. проток на воздух: 14л/мин.
 • димензии: 110х110х63 мм
 • земја на потекло: Италија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.