12 ја следат оваа компанија


Инхалатор компресорски OMRON

3640 ден.

Шифра:

8017018

Опис

Компресорски инхалатор кој е наменет за ефикасно управување со астма, хроничен бронхитис, алергии и други респираторни нарушувања.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Високо ефикасна небулизација со намалена потрошувачка на лекови
 • Безбеден и лесен за чистење
 • Компактен, лесен и тивок на звук

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Тежина: 1.500 кг
 • Димензии: 23 x 10 x 18 см

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.