50% попуст на интензивен 4 месечен курс по албански јазик во јазичен едукативен центар Кјара Дона

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

900 ден.

Купени: 3

 • ул. Даме Груев бр.16 кат.4 лок.5

  Одведи ме таму

  078 518 882

  kjaradona@gmail.com

Добивате

Интензивен 4 месечен курс по избор

Опции на понудата:

Албански јазик 2,400 ден. 1,200 ден.

 • Времетраење на курсевите: 4 месеци
 • Интензитет: 2 пати неделно
 • Времетраење на еден час: 90min

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Кјара Дона по купување на купонот
 • Понудата важи за нови кандидати
 • Курсот започнува на 01.02.2019 год
 • Со овој купон добивате попуст на првиот месец од целиот курс
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Јазичниот Едукативен Центар Кјара Дона располага со квалитетен стручен кадар на професори, професионални во едукативната област. Едукативниот Центар Кјара Дона го фокусира своето работење кон деца и возрасни, преку иновативен пристап во учењето, со интерактивна и забавна програма.
Часовите се организираат во согласност со потребите и интересите на учениците и се опфаќаат сите вештини потребни за изучување на еден јазик (читање, пишување, слушање, говорење и изговор). Во часовите е вклучена и подготовка за тестови, испрашување, интерактивна јазична настава, целокупен фокус за целосно совладување на сите потешкотии во изучувањето на еден јазик.

Со целосна грижа кон своите ученици, Кјара Дона своите часови ги организира во мали групи, со цел да секој ученик да го добие потребното внимание за совладување на материјалот.
Во Едукативниот Центар Кјара Дона можете да ги изучувате следните јазици:

 • Англиски
 • Германски
 • Италијански
 • Турски
 • Албански
 • Македонски јазик за странци

Освен редовните и интензивните јаични курсеви, Кјара Дона врши подготовка за меѓународни сертификати за познавање на англискиот јазик:

 • FCE
 • TOEFL
 • IELTS
 • BULATS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.