57% попуст на месечна членарина за интензивен курс по англиски јазик за возрасни за ниво А1/1 во центар за странски јазици Ангел Вес во вредност од 1600 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

57%

Заштеда

910 ден.

Купени: 1

 • бул. Видое Смилевски Бато 91 (до О.У. Лазо Ангеловски)

  Одведи ме таму

  077 766 590

  info@angelves.mk

Добивате

Месечна членарина за интензивен курс по англиски јазик за возрасни

 • Интензитет: 2 пати неделно по 90 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.02.2020 до 10.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Ангел Вес по купување на купонот
 • Едно лице може да купи само еден купон плус неограничено за пријатели
 • Понудата важи само за нови кандидати
 • Купонот важи само за еден месец
 • Термините за изведување на наставата се по договор
 • Со овој купон го добивате на попуст првиот месец од курсот

Опис

Центарот за странски јазици Angel Ves (Vocational Educational School) успешно датира од 1996 години. Основан на принципите на учење и развој, поттикнува и стимулира професионален и личен развој со помош на наставните јазици и сродни дисциплини.

Центарот за странски јазици Angel Ves изведува настава за сите возрасти, давајќи квалитетни знаења и професионален раст. Својот успех во долгогодишното постоење го темели на разновидноста при спроведување на наставата со што се постигнуваат долгорочни резултати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.