50% попуст на курс по германски јазик за деца од Star DT во вредност од 1600 ден. по цена од 800 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

800 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • НАВИГАЦИЈА

 • FACEBOOK

Добивате

Курс по германски јазик за деца (почетници) 

 • Времетраење: 3 месеци
 • Интензитет: 2 пати неделно по 40 минути
 • Почеток на курсот: 01.02.2019
 • Локација: Центар, зградата на поранешен ЗОИЛ

* Во училиштата кои се наоѓаат во Централната зона постои можност децата да се земаат од
училиште после часови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Курсот започнува на 01.02.2019
 • Време на одржување на часовите е после 15.00 часот натаму во договор со групата
 • Купонот важи само за еден месец

Опис

Понудата е наменета исклучиво за почетници затоа што вклучува изучување на вокабулар, готови
фрази и инстант симулации на практични ситуации.
Темите се креирани врз основа на секојдневни ситуации, со посебен акцент на комуникацијата за
да се постигне брзо и ефикасно учење и снаоѓање во даден момент. Брзи и ефективни часови кои
ќе го олеснат процесот на учење втор јазик кај децата од основно училиште.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.